flag
نکته ها
   

  ۰۹ فروردین مـاه ۱۳۹۵

  بریده جراید

  آرشیـو

  ۲۶ فروردین مـاه ۱۳۹۷

  در جلسه هیات دولت با حضور دکتر روحانی صورت گرفت: تعیین فهرست پروژه های اولویت دار دولت الکترونیکی

  با تصویب دولت، فهرست پروژه های ملی اولویت دار توسعه دولت الکترونیک تعیین شد.

  ۲۶ فروردین مـاه ۱۳۹۷

  مهندس سید مجید صدری در نخستین سخنرانی بر خط اعلام کرد: همیاری و همدلی تمام کارکنان شرکت برای تحقق اهداف

  شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های زیرساختی کشور در حوزه ارتباطات، تمام تلاش خود را بر حفظ و تقویت ارتباطات پایدار در جای جای این سرزمین قرار داده است که لازمه ی تحقق آن، همیاری و همدلی تمام کارکنان شرکت در سراسر کشور، اعم از رسمی، قراردادی و پیمانکاری است تا در نهایت به یک شرکت پیشرو تیدیل شویم.

  ۰۵ فروردین مـاه ۱۳۹۷

  در راستای حمایت از کالای مخابراتی ایرانی در سال ۹۷؛معاون اول رئیس جمهور از کارخانه تولید مودم مخابراتی ارگ جدید بازید کرد

  دکتر جهانگیری،‌ فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در اولین روزهای سال ۱۳۹۷ از کارخانه تولید مودم خدمات مخابراتی ارگ جدید بازدید کرد.

  ۱۲ تیر مـاه ۱۳۹۵

  با حکم وزیر ارتباطات اعضای حقیقی کمیسیون دائمی پژوهشگاه فضایی ایران منصوب شدند

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران طی احکام جداگانه‌ای، اعضای حقیقی کمیسیون دائمی پژوهشگاه فضایی ایران را منصوب نمود.

  آرشیـو

  ۰۲ اردیبهشت مـاه ۱۳۹۷

  مدیر مخابرات منطقه کردستان : فرهنگ ايثار و شهادت يكي از غني ترين گنجينه هاي فرهنگ اسلامي است

  دکترآزاد حکمت با بیان اینکه ايثار و شهادت يكي از غني ترين گنجينه هاي فرهنگ اسلامي است افزود: جلوه هاي اعجاب انگيز آن در طول سالهاي انقلاب و دفاع مقدس به روشني برای آحاد جامعه آشكار شده است.

  ۰۲ اردیبهشت مـاه ۱۳۹۷

  طی حکمی ازسوی مهندس سیدمجید صدری/ مهندس فرقانی به عنوان معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران منصوب شد

  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن تقدیر از زحمات ارزنده مهندس دیانی با صدور حکمی مهندس محمد فرقانی را به عنوان معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت منصوب کرد .

  ۲۷ فروردین مـاه ۱۳۹۷

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجلس مطرح کرد: جلوگیری از پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیون یورو در قرارداد آلکاتل / ۳.۵ برابر شدن شبکه زیرساخت در کشور

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه شبکه زیرساخت کشور به عنوان بستر شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک از ۳۱ به ۱۱۰ نقطه (۳.۵ برابر) گسترش پیدا کرده است از کاهش بیش از ۱۰۰ میلیون یورویی قرارداد موسوم به قرارداد آلکاتل خبر داد.

  ۲۶ فروردین مـاه ۱۳۹۷

  برگزاری جلسه پرسش و پاسخ برخط مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

  مهندس سیدمجید صدری در جلسه پرسش و پاسخ هفته آینده که چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ برگزار می شود، به صورت زنده پاسخگوی سوالات همکاران و کارکنان از سراسر کشور خواهد بود.

  آرشیـو
  شهدای مخابرات منطقه کردستان