flag

۰۹ فروردین مـاه ۱۳۹۵

بریده جراید

آرشیـو

۲۹ خرداد مـاه ۱۳۹۶

تفکیک تعرفه اینترنت قبل از افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران از تلاش برای بهره برداری از فاز سوم شبکه ملی اطلاعات تا قبل از پایان دولت یازدهم خبر داد و گفت: سرنوشت تفکیک تعرفه اینترنت داخلی از بین الملل تا قبل از بهره برداری فاز سوم نهایی خواهد شد.

۲۹ خرداد مـاه ۱۳۹۶

مرگ تدریجی تلویزیون؛ رشد جهانی مصرف اینترنت

بر اساس نتایج گزارشهای تحلیلی یک مرکز استخراج‌کننده اطلاعات، میانگین مصرف روزانه اینترنت از ۴۸ دقیقه در سال ۲۰۰۹ به ۱۶۴ دقیقه در سال ۲۰۱۸ خواهد رسید در حالیکه میزان تماشای تلویزیون ۲۴ دقیقه کاهش خواهد یافت

۲۴ خرداد مـاه ۱۳۹۶

وزیر ارتباطات مطرح کرد؛ تسریع توسعه شبکه ملی اطلاعات برای رفع دغدغه های رهبر انقلاب

وزیر ارتباطات گفت: با توجه به دغدغه های مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری، تمام برنامه های اجرایی را برای سرعت بخشی به توسعه همه جانبه شبکه ملی اطلاعات با بهره گیری ازتمام ظرفیتها دنبال می کنیم

۲۴ خرداد مـاه ۱۳۹۶

دکتر سراییان، در جلسه کمیته عالی راهبردی صدای مشتری : جذب مشتری و صیانت از اطلاعات او، وظیفه اصلی شرکت مخابرات ایران است

جلسه کمیته عالی صدای مشتری شرکت مخابرات ایران ، با حضور دکترسراییان، مدیرعامل ،و ۲۵۰ نفر از اعضای این کمیته، به صورت ویدیو کنفرانس ، در ساختمان دکتر غفاریان برگزار شد.

۱۲ تیر مـاه ۱۳۹۵

با حکم وزیر ارتباطات اعضای حقیقی کمیسیون دائمی پژوهشگاه فضایی ایران منصوب شدند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران طی احکام جداگانه‌ای، اعضای حقیقی کمیسیون دائمی پژوهشگاه فضایی ایران را منصوب نمود.

آرشیـو

۳۱ خرداد مـاه ۱۳۹۶

مدیر مخابرات منطقه کردستان: بهره گیری از قرآن در لایه های زندگی، انسان را به سعادت اخروی می رساند

دکتر آزاد حکمت درهفتمین مسابقات قرآنی ویژه کارکنان مخابرات منطقه کردستان و خانواده های آنان افزود: بهره گیری از دستورات و معانی قرآنی در لایه های مختلف زندگی،انسانها را به سعادت اخروی و نور الهی نزدیک می کند.

۳۰ خرداد مـاه ۱۳۹۶

همراه اول باز هم رتبه اول اپراتورهای تلفن همراه کشور شد

نتایج رتبه‌ بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سال ۹۵ اعلام و همراه اول رتبه اول اپراتورهای تلفن همراه کشور شد.

۲۹ خرداد مـاه ۱۳۹۶

گواهینامه نقل و انتقال سپرده سهام ناشی از افزایش سرمایه سهامداران حقیقی و حقوقی در مراکز مخابراتی اعلام شده موجود است

گواهینامه نقل و انتقال و سپرده سهام سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت که در افزایش سرمایه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۹۵/۱/۲۴ مشارکت کرده اند، آماده توزیع است.

۱۷ خرداد مـاه ۱۳۹۶

مدیر مخابرات منطقه کردستان: شرکت ارتباطات سیار با ارائه سیم کارتهای سازمانی خدمات خود را توسعه داد

دکترآزاد حکمت در جلسه آشنایی کارکنانِ سازمانها و ادارات، با سیم کارت سازمانی افزود: شرکت ارتباطات سیار با ارائه محصولی جدید تحت عنوان سیم کارت سازمانی خدمات این حوزه را توسعه داد.

۱۰ خرداد مـاه ۱۳۹۶

مدیر مخابرات منطقه کردستان: محصولات مخابراتی یکی از نیارهای اساسی مردم تلقی می شود

دکتر آزاد حکمت در بازدید از دفترخبرگزاری بین المللی تسنیم در سنندج افزود: در عصر حاضر که عصر ارتباطات نام گرفته است محصولات مخابراتی و ارتباطی به یکی از نیازهای اساسی مردم تبدیل شده است.

آرشیـو
شهدای مخابرات منطقه کردستان